< zpět na seznam výhod
Dohromady -38 % na nábytek Sconto

Nový nábytek od Sconto se slevou

38 %Sleva končí 30. 6. 2020
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (4)

20% sleva a ještě 21% DPH zpět!

Pro členy věrnostního programu ČMSS teď lákavá sleva na veliké množství nábytkových kousků ze SCONTO. Při nákupu dostanete okamžitě slevu 20 % na nábytek + navíc hodnotu DPH. Odečtení DPH znamená v tomto případě slevu 17,36 %. Dohromady tak zaplatíte o 38 % méně!

Podívejte se na www.sconto.cz a udělejte si radost...

Kuchyně či obývák? Ve Sconto máme vše.

Sháníte nábytek? Ve Sconto najdete kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, pdf voucher)
  4. Slevový poukaz prosím předejte našemu prodejci nebo získaný kód uveďte do políčka Slevový kód na e-shopu www.sconto.cz

Při nákupu dostanete okamžitě slevu 20 % na nábytek + navíc hodnotu DPH. Odečtení DPH znamená v tomto případě slevu 17,36 %. Z právních důvodů nemůže Sconto nábytek odečíst DPH jako takové. Pokladní doklad bude obsahovat DPH. Nákup bude zlevněný celem o 38 %.

Sleva se počítá z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Akce se nevztahuje na zboží z aktuálního reklamního prospektu, cenové hity a na již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat. Akci nelze kombinovat s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek.


Dohromady -38 % na nábytek ScontoDohromady -38 % na nábytek ScontoDohromady -38 % na nábytek ScontoDohromady -38 % na nábytek Sconto