< zpět na seznam výhod
-35 % na nábytek Sconto

Nový nábytek od Sconto se slevou

35 %Sleva končí 30. 11. 2020
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (3)

Kuchyně či obývák? Ve Sconto máme vše.

Sháníte nábytek? Ve Sconto najdete kompletní sortiment bytového nábytku, který zahrnuje obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, ložnice, matrace, rošty, dětské pokoje, kuchyně, jídelny, židle, stoly, kancelářský a koupelnový nábytek, svítidla, bytový textil a další kuchyňské i bytové doplňky.

Využijte 35% slevu na vybrané kousky

Sleva se počítá z původních cen a vztahuje se pouze na zboží, u kterého jsou tyto ceny uvedeny. Nevztahuje se na zboží v aktuálním akčním letáku a označené jako výprodej nebo cenový hit. Akce se vztahuje pouze na nově uzavřené kupní smlouvy. Slevy nelze sčítat.

Navštivte e-shop na www.sconto.cz nebo kterýkoliv z obchodních domů Sconto.

Získejte také 20% slevu na bytové doplňky

Pro členy věrnostního programu ČMSS nabízíme také lákavou slevu na velké množství bytových doplňků ze SCONTO, tak nepropásněte ani další výhodu od SCONTO Nábytek.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlašte se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu.
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS, pdf voucher) a přejděte na web partnera
  4. Slevový poukaz prosím předejte našemu prodejci nebo získaný kód uveďte do políčka Slevový kód na e-shopu www.sconto.cz


Sleva 35 % se počítá z původních cen a vztahuje se pouze na zboží, u kterého jsou tyto ceny uvedeny. Nevztahuje se na zboží v aktuálním akčním letáku a označené jako výprodej nebo cenový hit. Akce se vztahuje pouze na nově uzavřené kupní smlouvy. Slevy nelze sčítat.


-35 % na nábytek Sconto-35 % na nábytek Sconto-35 % na nábytek Sconto