< zpět na seznam výhod
Rolser nákupní tašky

Nákupní tašky na kolečkách se slevou

25 %Sleva končí 30. 9. 2020
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (8)

Nákupní tašky na kolečkách Rolser se zárukou 3 roky a slevou 25 %

Tašky na kolečkách ROLSER jsou vyrobeny z nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu, mají odolná kolečka, které lze snadno odstranit pro snadnou přepravu např. v kufru auta. Hliníková konstrukce je lehká a ergonomické madlo je možné u některých modelů skládat. Tašky ROLSER jsou Váš nejlepší přítel při nákupech i volnočasových aktivitách! Udělejte něco pro své ruce a záda – pořiďte si na Vaše nákupy tašku na kolečkách ROLSER – nyní se zárukou 3 ROKY!

Již 53 let se firma ROLSER zabývá výrobou nákupních tašek, nejen těch na kolečkách. Výrobu tašek firma ROLSER neustále zlepšuje, zůstává věrná zásadě, že její výrobky rostou a vyvíjejí se v souladu s rytmem našich životů, s tempem našich potřeb. Kreativita a praktičnost určují směr práce, která zahrnuje industriální design poslední generace a zároveň nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, SMS)
  4. Váš slevový kód uplatníte při nákupu na www.rolser.cz zadáním v 1. kroku objednávky do políčka "Použít kupón"

Doprava zdarma.


Rolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní taškyRolser nákupní tašky