< zpět na seznam výhod

České designové vypínače a zásuvky se slevou

15 %Sleva končí 31. 12. 2018
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (8)

Váš krásný a stylový domov – do posledního detailu

Věříme, že i technická zařízení interiéru, jako jsou elektroinstalační prvky, skutečně mohou být krásné a stylové. Máte rádi klasiku, modernu, nadčasovost, přírodní materiály, retro nebo industriální design? U partnera Obzor si vyberete ty správné vypínače a zásuvky, které dokonale podtrhnou váš osobní styl.

Vybírat můžete v kolekcích:

  • ELEGANT – vypínače klasického tvaru z odolného a stálobarevného plastu, v desítkách barev a s možností dvojbarevných kombinací.
  • DECENTE – nadčasový design, čisté linie a především ušlechtilé přírodní materiály v edicích SKLO, DŘEVO, KOV a BETON.
  • RETRO – originální řešení vypínačů kulatého tvaru, které odkazuje na dobu první republiky i vindustriální design v edici KERAMIKA, DŘEVO, SKLO a BETON.Nejste si jisti, jaké typy spínačů si vybrat?

Obzor nabízí technickou podporu, pomoc se specifikací objednávky, ukázku vzorkovníku po dohodě i u vás doma. Samozřejmostí je rychlé dodání a podpora i po uskutečnění nákupu. A pro inspiraci mrkněte na www.domovnivypinace.cz.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS)
  4. Při nákupu na eshopu OBZOR zadejte svůj kód v košíku do pole „Vaše zpráva k objednávce“ nebo kontaktujte s poptávkou obchodní oddělení na odbyt@obzor.cz  a uveďte v emailu svůj kód


Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží, nebo zboží v akci. Slevy se nesčítají.


České designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevouČeské designové vypínače a zásuvky se slevou