< zpět na seznam výhod
Designové lampy MooDoo

Relaxační lampy MooDoo se slevou

15 %Sleva končí 31. 3. 2021
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (9)

Designové lampy Tomáše Paula

Pohodovou atmosféru vám doma vytvoří ambientní osvětlení MooDoo. Přináší jedinečnou náladu a hru světla a stínu a svým kouzlem svádí k relaxaci. Milují doteky světla a nás inspirují k životu.

"MooDoo jsou v podstatě meditační lampy, jejichž světlo je stejně teplé a měkké, jako by prostor byl prozářen světlem ohně vycházejícího z krbu."

Tomáš Paul, výtvarník a scénograf

Stínidla lamp jsou vyrobena ze speciálně upraveného nehořlavého papíru. Technologie MooDoo Nano – laminovaný, vysoce odolný, voděvzdorný, antistatický papír u svícnů s nehořlavou úpravou je výsledkem spolupráce studia MooDoo a progresivní papírny NanoGraph dceřiné společnosti ceninové papírny Neograph zaměřené na vývoj a produkci nano papíru.

Svojí náladou hry světla  vzbuzují pocit uvolněnosti a klidného stavu mysli.

 

Láskyplná MooDoo Heart do Valentýna s 25% slevou

Využijte speciální výhodu – slevu na koupi MooDoo Heart. Valentýnskou lampu s motivem srdce můžete pořídit se slevou 25 %, a to až do 25. 2.

 

Jak čerpat výhodu?

    1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
    2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
    3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS), nebo přejděte na web partnera
    4. Při nákupu na e-shopu uveďte kód výhody vložením slevového kuponu do pole "Slevový kód" při odesílání objednávky


Každý slevový kód lze použít pouze jednou. Slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami poskytovanými v době návštěvy e-shopu.


Relaxační lampa MooDoo Guard Designové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooDesignové lampy MooDooVýtvarník Tomáš Paul