< zpět na seznam výhod
Energie od MND ještě výhodněji

Energie od MND ještě výhodněji

sleva až 3 000 KčSleva končí 31. 12. 2020
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (3)

Ušetřete na energiích s MND

Společnost MND a.s. – Moravské naftové doly patří mezi největší a nejrychleji rostoucí dodavatele energií v České republice. V MND se snažíme dělat věci jinak a jsme rádi, že to zákazníci oceňují – v loňském roce byla společnost MND nejčastější volbou zákazníků při změně dodavatele plynu.

Českým domácnostem nabízíme plyn a elektřinu, a to co nejjednodušeji, se srozumitelnou smlouvou na dobu neurčitou. Náš typický zákazník ušetřil na topení plynem za 4 roky v průměru 19 200 Kč. A díky nabídce pro členy Věrnostního programu ČMSS můžete ušetřit ještě více.

Jako člen věrnostního programu získáte k nově uzavřené smlouvě na plyn poukaz na slevu 2 000 Kč a k nově uzavřené smlouvě na elektřinu poukaz na slevu 1 000 Kč, a to je o důvod víc nenechávat změnu na jindy.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Zkopírujte si slevový kód a přejděte na web partnera
  4. Vyplňte formulář MND, vložte verifikační kód, potvrďte souhlas s uchováním osobních údajů a klikněte na Odeslat do MND
  5. Brzy se s vámi spojí operátor MND pro nastavení výhody

Podmínkou čerpání slevy je použití slevového kódu při uzavření Smlouvy o sdružených službách dodávky. Slevu nelze přiznat dodatečně.


Energie od MND ještě výhodnějiEnergie od MND ještě výhodnějiEnergie od MND ještě výhodněji