< zpět na seznam výhod
Právní rada zdarma

Právní konzultace

ZDARMASleva končí 31. 3. 2021
Získat výhodu
pro všechny

Neorientujete se v dědickém řízení?
Tápete ve složitých majetkových vztazích?
Nevíte si rady s přípravou podkladů pro hypotéku?

Právní kancelář Legans poskytuje klientům on-line právní podporu. Vychází ze zkušenosti, že čím dříve proběhne první konzultace, tím menší problémy vás čekají. Taková včasná rada dokáže ušetřit spoustu času a samozřejmě i peněz. Díky právní konzultaci také budete mít představu, jak si stojíte, jaké kroky podniknout a jaká jsou rizika. V mnoha případech dokáže právě tato první konzultace celý požadavek vyřešit.

Jak na to?

Popište nám svůj problém v internetovém formuláři a přiložte potřebné přílohy (naskenované, ve formátu .pdf nebo je jen vyfoťte mobilem). Následně̌ si určete, jakým způsobem chcete být kontaktování naší kanceláří – a je to.

Právníci Legans váš dotaz posoudí, právně zhodnotí a současně navrhnou v dané věci další postup. Následně vás právník Legans bude kontaktovat způsobem, který jste si určili při zadávání dotazu (telefon nebo email), sdělí vám návrhy řešení a jak je možné dále postupovat. To všechno máte od Legans a ČMSS jako dárek.

Zdánlivě bezvýchodné situace mnoha domácností se dají často vyřešit již první konzultací s odborníky. A tu máte díky Legans a ČMSS zdarma.

Pokud bude třeba následných kroků s právníkem, budete už vědět, jaké cenové náklady jsou s jednotlivými variantami řešení spojeny. Pokud použijete kód výhody ČMSS, budete mít případnou právní pomoc o 15 % levnější.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Navštivte stránky Legans a ve formuláři použijte kód výhody
  4. Vyplňte svůj dotaz a přiložte přílohy, zadejte způsob, jakým chcete být kontaktováni


Právníci Legans váš případ zpracují a posoudí. Do tří pracovních dnů vám předloží rozbor a návrh řešení.