< zpět na seznam výhod
Jídelní stoly z masivu

Jídelní stoly z masivu se slevou

7 %Sleva končí 31. 12. 2020
Získat výhodu
pro všechnyFotogalerie (4)

Jídelní stoly z masivu

Jídelní stůl je místo, kde se u jídla setkává celá rodina. Vyberte si takový, který bude perfektně splňovat Vaši představu o pohodlí. Stůl vyrobený z masivního dřeva se vyjímá nejen v kuchyni, ale i v obývacím pokoji. Dřevěný stůl Vám bude sloužit léta, aniž by přestal být unikátní, funkční a krásný. Naši nabídku jídelních stolů jsme rozšířili o čtyři nové stoly, které vyrábíme ze 40 mm silného masivu. Vybírat můžete z různých tvarů i dřevin. Je jen na Vás, u kterého si budete užívat domácí pohodu.

Věříme v poctivou řemeslnou práci

Kvalitní nábytek z masivního dřeva začal vyrábět náš pradědeček a v jeho tradici pokračujeme již přes 120 let. V krvi nám už po 5 generací koluje vášeň pro dřevo a pro poctivou řemeslnou práci, promítnutou do každého detailu. Společně se snažíme, aby se naše jméno stalo synonymem pro nejkvalitnější nábytek z masivu a nejlepší péči o zákazníky nejen v Česku, ale i v celé Evropě.
Ing. Tomáš JelínekVíce informací najdete přímo na webu výrobce www.jelinek.eu.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu
  3. Stáhněte si PDF voucher nebo si ho nechte zaslat na e-mail
  4. Váš voucher předložte při nákupu na prodejně nebo zadejte kód v e-shopu


Sleva neplatí na již zlevněné produkty a není možné ji kombinovat s jinými akčními nabídkami. Slevu je možné uplatnit na podnikových prodejnách nebo na e-shopu www.jelinek.eu.


Jídelní stoly z masivuJídelní stoly z masivuJídelní stoly z masivuJídelní stoly z masivu