< zpět na seznam výhod
Kolébka pro miminka Hojdavak baby

Závěsná kolébka pro miminka

Potah zdarmaSleva končí 31. 3. 2021
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (4)

Kolébka pro miminka Hojdavak baby

Na www.hojdavak.cz vám český výrobce závěsných vaků nabízí kolébky pro miminka, houpadla pro děti a závěsná křesla pro dospělé.

Při nákupu kolébky Hojdavak Baby získáte zdarma potah na matraci z BIO bavlny. 

Závěsná textilní kolébka Hojdavak Baby je určena pro miminka hned od narození do 9 měsíců s max. nosností 15 kg. Díky pružině kolébka využívá rytmické houpání nahoru-dolů, které miminko zažívalo při chůzi maminky celé těhotenství. Kolébka je tak praktickým pomocníkem k dennímu uspávání a spinkání.

Hojdavak Baby je český produkt ze 100% bavlny s certifikátem nezávadnosti. Ostatní části kolébky jsou vyráběny na zakázku od českých výrobců nebo dodavatelů. Koupí kolébky Hojdavak zákazník podpoří rozvoj chráněných dílen, se kterými výrobce spolupracuje. Kolébka je nabízena ve dvou velikostech (standard a XL) a v několika barevných odstínech (bílá, krémová, žlutá, růžová, mentolová, šedá). Potah ochrání matraci s vrstvou pohankových lusků, která je součástí balení kolébky. Potah je ušit z bio bavlny s certifikátem GOTS.

Kolébku lze zavěsit do vrutu ve stropu, na gymnastickou hrazdu mezi dveře nebo na samostatný stojan. Způsob uchycení není součástí balení kolébky.
Přečtěte si o možnostech zavěšení více a prohlédněte si produktová videa.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, PDF voucher, SMS)
  4. Objednejte si Hojdavak Baby na e-shopu. Před dokončením objednávky do políčka „dárkový certifikát“ zadejte unikátní kód. Na základě tohoto kódu získáte potah na matraci z bio bavlny zdarma.

Slevu nelze sčítat s jinými slevami či výhodami.


Kolébka pro miminka Hojdavak babyZávěsná kolébka pro miminkaPohodlí pro vaše nejmenšíDopřejte miminku příjemný odpočinek