< zpět na seznam výhod
Houpadlo Hojdavak Maxi

Závěsné houpadlo pro dospělé Hojdavak Maxi

Taška zdarmaSleva končí 31. 12. 2020
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (4)

Relaxujte s Hojdavak Maxi

Na www.hojdavak.cz vám český výrobce závěsných vaků nabízí kolébky pro miminka, houpadla pro děti a závěsná křesla pro dospělé.

Při nákupu závěsného houpadla pro dospělé Hojdavak Maxi k němu získáte praktickou tašku zdarma.

Závěsné textilní houpadlo Hojdavak Maxi pro dospělé i dospívající s nosností do 120 kg je ideální pro vaši každodenní relaxaci i zábavu v interiéru i exteriéru. Houpadlo je vyráběné a navržené v Čechách. K výrobě se používá kvalitní 100 % bavlna a ostatní části jsou vyráběné na zakázku od českými výrobci a dodavateli. Koupí houpadla Hojdavak zákazník podpoří rozvoj chráněných dílen, se kterými výrobce spolupracuje.

Křeslo lze zavěsit v interiéru do vrutu ve stropu nebo na samostatný stojan. V exteriéru kdekoliv na strom nebo trám. Způsob uchycení není součástí balení kolébky.
Přečtěte si o možnostech zavěšení více a prohlédněte si produktová videa.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, PDF voucher, SMS)
  4. Objednejte si Hojdavak Maxi na e-shopu. Před dokončením objednávky do políčka „dárkový certifikát“ zadejte unikátní kód. Na základě tohoto kódu získáte tašku na závěsné houpadlo pro dospělé zdarma.

Slevu nelze sčítat s jinými slevami či výhodami.


Relaxujte s Hojdavak MaxiZávěsné houpadlo pro dospělé Hojdavak MaxiPro dospělé je určeno houpadlo Hojdavak MaxiTen správný relax Hojdavak Maxi