< zpět na seznam výhod
Houpadlo Hojdavak Maxi

Závěsné houpadlo pro dospělé Hojdavak Maxi

Taška zdarmaSleva končí 30. 9. 2020
Tato výhoda bohužel již skončila. Novou výhodu naleznete zde.
pro všechnyFotogalerie (4)

Relaxujte s Hojdavak Maxi

Na www.hojdavak.cz vám český výrobce závěsných vaků nabízí kolébky pro miminka, houpadla pro děti a závěsná křesla pro dospělé.

Při nákupu závěsného houpadla pro dospělé Hojdavak Maxi k němu získáte praktickou tašku zdarma.

Závěsné textilní houpadlo Hojdavak Maxi pro dospělé i dospívající s nosností do 120 kg je ideální pro vaši každodenní relaxaci i zábavu v interiéru i exteriéru. Houpadlo je vyráběné a navržené v Čechách. K výrobě se používá kvalitní 100 % bavlna a ostatní části jsou vyráběné na zakázku od českými výrobci a dodavateli. Koupí houpadla Hojdavak zákazník podpoří rozvoj chráněných dílen, se kterými výrobce spolupracuje.

Křeslo lze zavěsit v interiéru do vrutu ve stropu nebo na samostatný stojan. V exteriéru kdekoliv na strom nebo trám. Způsob uchycení není součástí balení kolébky.
Přečtěte si o možnostech zavěšení více a prohlédněte si produktová videa.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, PDF voucher, SMS)
  4. Objednejte si Hojdavak Maxi na e-shopu. Před dokončením objednávky do políčka „dárkový certifikát“ zadejte unikátní kód. Na základě tohoto kódu získáte tašku na závěsné houpadlo pro dospělé zdarma.

Slevu nelze sčítat s jinými slevami či výhodami.


Relaxujte s Hojdavak MaxiZávěsné houpadlo pro dospělé Hojdavak MaxiPro dospělé je určeno houpadlo Hojdavak MaxiTen správný relax Hojdavak Maxi