< zpět na seznam výhod
HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...

Relax, odpočinek? Houpejte se...

15 %Sleva končí 31. 12. 2020
Získat slevu
pro všechnyFotogalerie (9)

15% sleva na houpací sítě a doprava zdarma

Houpací sítě Hamaka jsou cenově dostupné, může si je dovolit téměř každý. Nabízejí pohodlí a komfort při ležení, jsou dostatečně prostorné a plně prodyšné. Při ležení může tělo dýchat celým povrchem a vy se nebudete zbytečně potit. Houpací síť Hamaka je navíc velmi skladná a upevnit ji téměř kdekoliv je snadné a rychlé. Pro správné upevnění nebo když máte upevňovací body příliš daleko, lze dokoupit tzv. Tree strap, který vám upevnění lehce a rychle vyřeší.

Houpací síť Hamaka je celolátková, vyrobená z pevného, ale lehkého materiálu, který je prodyšný. Navíc je možné ji nechat venku přes celou sezonu. Houpací sítě Hamaka slouží především k odpočinku a relaxaci. Výborně se ale hodí na spaní v místech, kde není možné či vhodné stavět stan nebo rozbalovat karimatku. Využijete ji doma v interiéru, na terase, zahradě, v přírodě, na cestách. Našimi spokojenými zákazníky jsou všemožní pohodáři, rybáři, trempové, motorkáři i reklamní agentury.

Těšíme se na vás a ENJOY THE MOMENT: www.hamaka.eu

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, SMS, PDF voucher)
  4. Při nákupu v e-shopu vepište slevový kód do pole "Kód kuponu" ve druhém kroku procesu objednávky

 
Platná sleva -15 % je POUZE na www.hamaka.eu na Hamaky double a single a houpací sítě a křesla.
Slevy lze sčítat a vztahují se i na již zlevněné zboží.
   


HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...HAMAKA: Relax, odpočinek? Houpejte se...