< zpět na seznam výhod
Quadro whisky set 1+6

Set sklenic pro milovníky whisky se slevou

20 %Sleva končí 31. 12. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
pro všechnyFotogalerie (3)

Quadro whisky set 1+6

Využijte 20% slevu a pořiďte si designový set skla Quadro whisky určený k servírovaní destilátů! Set je zabalený v modré dárkové krabici obsahuje whisky lahev se zátkou a 6 sklenic na whisky. A pokud nemáte rádi zrovna whisky, určitě to nevadí, sadu je samozřejmě možné použít i k servírování jiných destilátů.

Zatočený tvar vytváří neotřelý design a příjemný úchop sklenice. Objem sklenic 340 ml, objem lahve 850 ml. Vyrobeno v Čechách z ekologicky čisté bezolovnaté křišťálové skloviny.

Na e-shopu pra-sklo.cz si můžete vybrat z nabídky největšího českého producenta křišťálového skla – skláren Crystalite Bohemia a.s. Historie moderní sklárny začíná v r. 1967, kdy byla zahájena výstavba nového sklářského provozu. V letech 1998–2000 byly instalovány tavící agregáty a velké lisy umožňující výrobu předmětů o velikosti do 45 cm, s maximální hmotností do 5 kg. V r. 2008 byla výroba v továrně pod značkou Sklo Bohemia a.s. kvůli špatné finanční situaci zastavena. Znovuotevření se sklárna dočkala v říjnu r. 2009 pod novým jménem Crystalite Bohemia s. r. o. V současnosti světelská sklárna provozuje 5 tavících agregátů s denní kapacitou utavení 145 tun skloviny.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte
  2. Klikněte na tlačítko Získat slevu
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu
    (e-mail, SMS)
  4. Při nákupu zvýhodněného produktu na www.pra-sklo.cz zadejte kód do poznámky v objednávce. Nejprve obdržíte běžné potvrzení objednávky se standartní cenou, posléze vám bude zaslán potvrzovací email s již zvýhodněnou cenou pro vás!

Doprava zdarma při celkové objednávce nad 3500 Kč.


Quadro whisky set 1+6Quadro whisky set 1+6Quadro whisky set 1+6