< zpět na seznam výhod
IVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotace

Tepelné čerpadlo IVT se slevou

16 %Sleva končí 30. 9. 2020
Získat výhodu
Pro klienty ČMSSFotogalerie (4)

Tepelné čerpadlo

Kvalitní švédské tepelné čerpadlo IVT se slevou 16 %, pro vytápění nového rodinného domu i pro výměnu za stávající kotel.

IVT je nejrozšířenější značka tepelných čerpadel v České republice. Využívá jí ve svých domech skoro 20 000 zákazníků a mnozí z nich i déle než 20 let.  Hlavní předností je nízká spotřeba elektřiny, nízká hlučnost a pověstná skandinávská spolehlivost a kvalita.

Nejprodávanějším tepelným čerpadlem je IVT AIR X – vzduchové tepelné čerpadlo vhodné jak pro novostavby tak i pro starší nezateplené domy. V sortimentu jsou ale i úsporná tepelná čerpadla země/voda a malá tepelná čerpadla vzduch/vzduch, pro vytápění bytů nebo chat a chalup.   

Využijte dotace na tepelná čerpadla

Zákazníci IVT získali na dotacích již přes 300.000.000 Kč. Z programu kotlíkových dotací lze financovat náhrady neekologických kotlů na uhlí a z programu Nová zelená úsporám je možné financovat náhrady elektrického vytápění.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se nebo zaregistrujte.
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu.
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS).
  4. Na email ivt@ivtcentrum.cz zašlete poptávku na tepelné čerpadlo a kód výhody z této stránky. Spojí se s vámi specialista IVT, který posoudí nárok na získání dotace a provede výpočet tepelných ztrát pro vaši nemovitost. Následně vybere odpovídající tepelné čerpadlo.

IVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotace