< zpět na seznam výhod
IVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotace

Tepelné čerpadlo s kotlíkovou dotací

Výpočet tepelných ztrátSleva končí 31. 12. 2019
Omlouváme se, ale tato výhoda je již vyčerpaná.
Připravujeme pro Vás další.
Pro klienty ČMSSFotogalerie (4)

Exkluzivně pro klienty ČMSS zpracujeme zdarma výpočet tepelných ztrát domu pro potřeby výběru vhodného tepelného čerpadla IVT.

Garance získání dotace

Zákazníci IVT získali na dotacích už 270.000.000 Kč. V roce 2019 začne 3. vlna kotlíkových dotací, ve kterých se rozdělí další více než 3 mld. Kč a opět se očekává největší zájem o tepelná čerpadla. Klíčem k úspěchu je program Garance získání dotace pro zájemce o tepelné čerpadlo IVT.

Program spočívá v zajištění všech potřebných podkladů a podání žádosti o dotaci v termínu a v podobě tak, aby splňovala všechny náležitosti konkrétní dotační výzvy. Pokud dotaci z jakéhokoliv důvodu klient nezíská, neplatí náklady na přípravu a podání podkladů.

Výpočet tepelných ztrát objektu je základním předpokladem pro výběr nejvhodnější technologie a typu tepelného čerpadla pro vaši nemovitost. Díky tomu zjistíte potřebný výkon otopné soustavy vašeho nového nebo rekonstruovaného domu. A na základě toho můžete vybrat konkrétní model tepelného čerpadla, odpovídající vašim potřebám.

Jak čerpat výhodu?

  1. Přihlaste se nebo zaregistrujte.
  2. Klikněte na tlačítko Získat výhodu.
  3. Vyberte možnost pro zaslání kódu (e-mail, SMS).
  4. Na email ivt@ivtcentrum.cz zašlete poptávku na tepelné čerpadlo a kód výhody z této stránky. Spojí se s vámi specialista IVT, který posoudí nárok na získání dotace a provede výpočet tepelných ztrát pro vaši nemovitost. Následně vybere odpovídající tepelné čerpadlo.

IVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotaceIVT TEPELNÉ ČERPADLO s garancí dotace