< zpět

Zařizujeme náš dům

Minule jsme se s Markétou a Tomášem bavili, jak si vybrali a pořídili dům. Už tehdy bylo jasné, že dříve nebo později přijde řeč také na jeho zařizování. Základní směr byl daný, protože oba mají rádi přírodní materiály – dřevo a kámen. Zajímalo nás ale, jak to u nich fungovalo, když přišlo na detaily.

ilustrace.jpg (šířka 670px)

 

 

Celkové vyznění

Markéta: Mám ráda severský styl, zatímco Tomáš chtěl dům spíše ve stylu roubenky v horách.

Tomáš: Naštěstí mají oba tyto styly mnoho společného, takže nebylo těžké najít kompromis, který vyhovuje mně i Markétě.

Kámen úrazu – koupelna

Markéta: Chtěla jsem dost odvážnou kombinaci bílých kachliček, obkladů s marockým vzorem a betonové stěrky, Tomáš měl úplně jinou představu. Nakonec jsme ale našli řešení, které se líbí oběma.

Tomáš: Líbí se mi koupelny laděné do hnědé nebo béžové s prvky dřeva.

Kuchyně – kdo vaří, rozhoduje

Markéta: Navrhla jsem ji tak, aby zapadala do celkové koncepce domu. Tedy dubová podlaha, hodně dřeva, barvy stejně jako v ostatních místnostech laděné do bílé a světle šedé.

Tomáš: Kuchyně je přece jen Markétino království, takže jsem veškeré uspořádání téhle části nechal na ní.

Každý má v domě vlastní místnost

Markéta: Já budu mít v domě prostornou a velice světlou pracovnu/ateliér. Místnost, ve které budu tvořit nová videa pro své fanoušky na YouTube, bude zároveň sloužit jako šatna, po celé jedné stěně bude stát velká šatní skříň.

Tomáš: U mě je to pánský VIP klub pouze pro členy, kde budeme sledovat sportovní utkání, slavit a relaxovat s přáteli. Takže tady musí být pohodlná křesla, mini lednička a velká televize.

Sledujte videa
S Markétou a Tomášem
na najdetesevevlastnim.cz