A co vy, už máte plán?

Dejte si předsevzetí na zdokonalení svého domova a hrajte poukaz na 1 500 Kč do našeho e-shopu!Soutěžit
Soutěž o 20 000 Kč už skončila, níže jsou vylosovaní vítězové. Ale plánovat s námi můžete dál, protože ani teď nepřijdete zkrátka – v lednu vylosujeme výherce poukazu na 1 500 Kč do našeho e-shopu.

Vylosovaní soutěžící jsou:
Olga V., Brno, Dagmar V., Dolní Roveň a Romana S., Vyškov.
Gratulujeme!

Jen tři kroky – pravidla soutěže

Vyplňte všechny TŘI KROKY k vašemu ideálnímu bydlení. Jakmile budete hotovi, potvrďte souhlas s podmínkami akce a se zařazením do slosování.

Už jste plán vyplnili dříve? Nevadí, stačí kroky aktualizovat nebo jen znovu potvrdit a vzápětí budete zařazeni mezi soutěžící. Kroky můžete kdykoli v budoucnu upravit nebo si odškrtnout, jako hotové.

A co dalšího můžete vyhrát?

Všichni účastníci soutěže se mohou těšit na speciální výhody, které obsahují několik výherních kódů. Pokud budete mít štěstí, získáte nejen slevu u partnera, ale zároveň vám přispějeme na nákup, a to až do výše 10 000 Kč.


Pro účast v soutěži se musíte přihlásit.Přihlásit

Znáte ten pocit zadostiučinění, když si můžete odškrtnout ze seznamu hotový úkol? V tomto případě je to skoro stejné. Sice vám úkoly neubývají, ale můžete si prohlédnout, čeho všeho už jste na cestě za svým ideálním bydlením dosáhli. A navíc si stále systematicky zlepšujete kvalitu bydlení a získáte motivaci k dalším krokům.

Hodně štěstí při cestě za vašimi plány!

Výhody pro soutěžící